Zapraszamy dzieci i rodziców na szczególne wydarzenie organizowane z myślą o przedstawieniu założeń i działalności nowej placówki edukacyjnej, która powstaje w Lubawie.

Pierwsza część programu pt. „Poznajmy się - porozmawiajmy o dzieciach”

Panel dedykowany rodzicom dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym.

W programie między innymi:

- wykład pani prof. Marty Bogdanowicz pt. „Jak zajęcia pedagogiczne z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym kształtują rozwój dziecka - na przykładzie Metody Dobrego Startu”

- stoisko z publikacjami wydawnictwa Harmonia.

Zapewniamy słodki poczęstunek.

Miejsce: Miejski Ośrodek w Lubawie. Czas trwania spotkania od 17.00 do 19.00.

Dwa dni później - 5 marca 2017r. - druga część programu - fantastyczne wydarzenie dedykowane całym Rodzinom.

„Poznajmy się bliżej - Akademicki Zespół Placówek Oświatowych, czyli szkoła otwarta dla rodziców”

W programie między innymi:

- spotkanie z Szymonem Hołownią- dziennikarzem oraz współprowadzącym program „Mam talent” - prelekcja pt. „Równość  szans w edukacji i indywidualne podejścia do każdego dziecka”,

- smaczne gotowanie- degustacja zup przygotowanych przez p. Wiesława Mergalskiego,

- przygoda z Bractwem Rycerskim Zamku Lubawskiego - gry i zabawy dla każdego,

- podróż z Magicznym Dywanem- prezentacja interaktywnych pomocy dydaktycznych,

- nauka z AZPO- otwarte lekcje: edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego oraz eksperymentowania,

- konkursy z nagrodami.

Uwaga: zapewniamy darmowy dojazd do Mortęg autobusem, który o godz. 12.45. będzie czekał na Państwa na Placu 700-lecia. Powrót  przewidziany około godz. 17.00- 17.30.

Bądźcie z Nami w tych dniach.

Gorąco zapraszamy!

Zespół Fundacji Rozwoju Warmii i Mazur